Akce Kia – Soul, Ceed

Červenec 28, 2010 | Rubrika: Auto-moto

Automobilka Kia se se svými auty vyšplhala mezi nejprodávanější automobily v České republice. Během posledních pár let se dílenské zpracování posunulo o tolik dopředu, že se za něj společnost Kia nemusí stydět. Kia Ceed se stala během krátké doby velkou konkurencí VW Golf nebo Ford Focus. Dalším počinem této automobilky je designově zajímavý automobil nesoucí název Kia Soul.

Kia Ceed se dnes vyrábí více jak 4 roky a za tuto dobu prošlo toto auto mnohými změnami. Byla nám představena druhá verze Kia Ceed a také prodloužená verze s označením Kia Ceed SW. Modelovou řadu pak doplňuje 3 dveřový hatchback, který nese honosné označení Kia Pro Ceed. Nejprodávanější verzí však stále zůstavá 5 ti dveřový hatchback. Co se týká motorů, máme na výběr hned ze 2 dieselových a 3 benzínových. Dnes můžete využít Akce – Kia, kdy lze zakoupit automobil s bohatou výbavou za velice příjemnou cenu.

ceed sw

Své místo na trhu si také postupně nachází Kia Soul. Mezi hlavní konkurenty tohoto automobilu dnes patří především vůz Škoda Yeti. Ale zpět ke Kia Soul. Mnoha lidem se může zdát design vozu příliš moderní až „škaredý“. Avšak stačí se poohlédnout po ostatních automobilkách a bude Vám hned jasné, že všechny větší automobilové značky začínají jít také tímto směrem. V oblasti MPV tak tento automobil skutečně vyčuhuje a má co nabídnout. Oproti konkurenci nabízí rovnější a ostřejší tvary, dynamičnost a sportovního ducha. Ten však nečekejte od řízení a motoru. Mezi podstatné informace patří také prostorný interiér.

soul akce

Oba vozy Kia lze zakoupit v akci. Využijte akce Kia a zakupte si nový vůz za cenu ojetého.

 

Příbuzné články

Rubriky