Bulharsko léto 2010 (Primorsko, Obzor, Kiten)

Červen 3, 2010 | Rubrika: Cestování, Dovolená

bulharsko dovolená

Mezi nejvyhledávanější destinace pro letní dovolenou (nejen rodinnou) se čím dál častěji stává Bulharsko a bulharské pobřeží. Dovolená v Bulharsku se opět stává vyhledávanou a mnoho lidí se sem opět vrací po mnoha letech. Bulharsko jako země má skutečně co nabídnout a každý kdo Bulharsko navštíví, Vám můžete toto potvrdit. Mezi nejvyhledávanější střediska nejen pro české turisty patří světoznámé Sluneční pobřeží, Primorsko, Obzor, Kiten nebo historický Nesebar. V nabídkách CK pak naleznete další střediska, ale ty jsou často už méně významná.

Pokud tedy přemýšlíte nad dovolenou Bulharsko (léto 2010) máme pro Vás pár tipů. Jak již bylo řečeno, mezi nejvyhledávanější destinace patří Sluneční pobřeží. Celé toto letovisko má více jak 7 kilometrů na délku a celé jej obklopuje stejně dlouhá pláž. Sluneční pobřeží za posledních pár let prodělalo velké změny a stala se z něj destinace podobná západním letoviskům, které znáte ze Španělska nebo Itálie. Jedná se skutečně o velké středisko, kde naleznete všechny potřebné služby pro pěknou dovolenou. Jsou zde desítky luxusních hotelových komplexů, které nabízejí vše, co od krásné dovolené můžete očekávat.

levná dovolená

Dovolená v Bulharsku není samozřejmě jen jedno velké středisko. Za zmínku určitě stojí středisko Primorsko, celé pobřeží zvané Zlaté písky nebo letovisko Obzor. Bulharský Obzor patří mezi hojně nabízená letoviska u českých CK. Také Obzor Vám může nabídnout krásnou písečnou pláž, která je dlouhá více jak 7 kilometrů. Místy je tato pláž široká až 100 metrů, což nenaleznete na mnoha místech v Bulharsku. Centrum města je spíše menšího charakteru, ale nemusíte se bát. Restaurace, obchůdky a supermarkety zde určitě naleznete.

Bulharsko (léto 2010) se stane místem pro letní dovolenou pro tisíce českých turistů. Využijte levných cen a pořiďte si dovolenou v Bulharsku za přijatelné ceny. Nutno také podotknout, že jsou v Bulharsku velice nízké ceny (v restauracích, obchodech) a proto si zde i našinec připadá jako “bohatý” cestovatel. Za kompletní večeři v restauraci přímo u moře zaplatí okolo 100-150,-Kč / osoba. Proto je Bulharsko vhodné pro strávení rodinné dovolené. Rodiče tak mohou ušetřit i mnoho tisíc korun.

 

Příbuzné články

Rubriky