Chorvatsko – netradiční Silvestr u moře

Říjen 13, 2011 | Rubrika: Cestování, Dovolená

Chorvatsko dovolená u moře v zimě

Toužíte po velmi netradiční dovolené a to rovnou na období zimních prázdnin? Co takhle vyzkoušet něco nového v podobě zimní dovolené u moře? Říkáte si, že je to holý nesmysl a Silvestr se má trávit na horách? Mnozí lidé by Vám oponovali a dovolenou u moře v období Vánoc si mohou jen vynachválit.

Vyzkoušejte netradiční zimní dovolenou a rezervujte si apartmán v Chorvatsku za nejnižší možnou cenu. Budete sami překvapeni netřadiční zimní dovolenou.

Běžnou dovolenou v Chorvatsku můžete změnit v netradiční. Čím dál populárnější jsou tzv. Silvestry u moře. Také Chorvatsko se zařadilo mezi cílové destinace pro Silvestr u moře. Ceny Silvestrovských pobytů v Chorvatsku jsou brány jako mimosezóní a proto si můžete pronajmout luxusní apartmány za velice nízké ceny. Takováto netradiční Vánoční dovolená může být skutečně překvapením pro všechny Vaše přátelé.

Zimní dovolená v Chorvatsku

Silvestr v Chorvatsku u moře?

Pro Silvestr u moře v Chorvatsku doporučujeme volit jižnější části Chorvatska a to především Střední a Jižní Dalmácii. Na ostrovech jako jsou Brač, ostrov Korčula nebo Hvar panuje v toto roční období velice příjemné počasí a podnebí. Teploty se zde v zimě pohybují okolo 10-15°C. Kdyby jste se rozhodli pro cestu „jen“ na Istrii, musíte počítat s tím, že Vám může během Silvestrovského pobytu sněžit. Na Istrii to není neobvyklé. Na druhou stranu zasněžené promenády např. v Pule mohou vypadat zajímavě.

Vyměňte tradiční dovolenou u moře za netradiční zimní dovolenou a rezervujte si apartmán v Chorvatsku za nejnižší možnou cenu. Budete sami překvapeni netřadiční zimní dovolenou.

 

Příbuzné články

Rubriky