Dámské a pánské luxusní hodinky

Srpen 18, 2010 | Rubrika: Eshopy

akce, slevy

Dříve nebo později přichází doba, kdy každý z nás objeví kouzlo klasických hodinek. Přece jen se nošení klasických hodinek vrací opět zpět. Hodinky se staly velice oblíbeným dárkem jak pro ženy, tak také pro muže. Pokud jste žena, koupí krásných pánských hodinek nikdy nemůžete udělat chybu. Existuje hned několik základních druhů a rozdělení hodinek pro muže. Některým mužům mohou slušet sportovní hodinky, jiný muž dá přednost eleganci.

V posledních letech se jsou čím dál více vyhledávané tzv. luxusní hodinky. Takovéto modely hodinek jsou významné pro lidi, kteří jsou v každodenním kontaktu s jinými lidmi nebo domlouvají nejrůznější obchody. Luxusní pánské hodinky jsou skvělým dárkem, který potěší téměř každého muže. Luxusní modely hodinek naleznete například u známých značek jako je Citizen, Esprit, Fossil, Festina, Seiko, Wenger apod. Každá značka se vyznačuje trochu jiným přístupem k designu a funkčnosti hodinek. Například hodinky Citizen mají známou řadu Eco-Drive, kde je pohon hodinek zaručen pomocí solární energie. Nikdy tak už nebudete potřebovat kupovat náhradní baterie do hodinek.

akce, slevy

Luxusní hodinky (dámské i pánské) jsou většinou vyráběny z materiálů jako je titan (titanový ciferník + náramek), ochranné sklíčko ciferníků bývá volené safírové, ručičky hodinek mohou být ze stříbra, zlata nebo platiny. Srdcem každých hodinek je hodinový strojek, který může být vyroben také z ušlechtilých kovů. Takovéto hodinky bývají velice elegantní a svému majiteli poskytnou oporu při obchodních jednáních. Sportovní hodinky (pánské) obsahují nespočet funkcí, které ocení především sportovci.

Dámské hodinky nenabízejí tolik funkcí jako pánské hodinky, ale za to bývá kladen větší důraz na design. Žena by měla mít doma vícero druhů hodinek, protože ne každé hodinky se hodí ke kostýmkům nebo večerním šatům.

 

Příbuzné články

Rubriky