Dovolená Itálie léto 2010

Červen 10, 2010 | Rubrika: Cestování, Dovolená

itálie

Máte rádi dobré víno, teplo, příjemné lidi a nechce se Vám cestovat příliš daleko? Pokud ano, tak můžete strávit Vaší letní dovolenou v Itálii. Itálie je jedinečným místem pro letní dovolenou. Příjemně překvapí všechny své návštěvníky. Říká se, že Itálie je zemí protikladů. Naleznete zde moderní hotelové komplexy a střediska a hned o kousek dále narazíte na římské památky, kterých je po celé Itálii nespočet.

Velkým lákadlem pro mnohé lidi může být italský temperament a především italská kuchyně. Ta se za celou dobu své historie stala celosvětovým pojmem. Kde jinde by jste měli ochutnat tu pravou pizzu, než právě v Itálii. Avšak italskou kuchyni nedělá jen pizza, ale také těstoviny a obecně jednoduchost a rychlost přípravy jídla. Proto na dovolené v Itálii určitě nezapomeňte zajít do některé z místních restaurací a ochutnejte pravé špagety. Itálie je také proslulá svými víny a módou.

dovolená 2010

Pokud plánujete dovolenou v Itálii, můžete si vybrat hned z několika oblastí. Každý z nás dává přednost něčemu jinému. Díky své rozmanitosti může Vaše dovolená (Itálie 2010) splnit všechna Vaše přání. Máte rádi noční život, bujaré oslavy a velká letní střediska. Pak bude pro Vás vhodnější severnější pobřeží (okolí Riminni, Bibione apod.). Pro ty z Vás, kteří dávají přednost klidnějším částem a přírodě můžeme doporučit návštěvu Kalábrie. Kalábrie je kouzelným místem pro strávení letní dovolené. Nabízí příkré svahy, které jsou protkány menšími plážemi a krásnou přírodou.

Aktuální nabídky zájezdů a ubytování v soukromí naleznete na těchto stránkách – dovolená Itálie léto 2010

 

Příbuzné články

Rubriky