Dovolená v Chorvatsku

Květen 12, 2010 | Rubrika: Cestování, Dovolená

Přemýšlíte nad letní dovolenou? Pokud ano, máme pro Vás tip. Dovolená v Chorvatsku patří dlouhodobě mezi nejžádanější. Chorvatsko je velice krásnou zemí, která může nabídnout hned několik nej pro nás Čechy. Je nejbližším jižním státem s krásným mořem a příjemnými teplotami. Je nejnavštěvovanější zemí pro dovolenou u moře a zároveň v dnešní době patří mezi nejlevnější možnost jak prožít krásnou dovolenou v teple.

Velkou výhodou je možnost cestovat do Chorvatska pomocí vlastního automobilu. Takto lze ušetřit mnoho tisíc korun oproti cestování s klasickou cestovní kanceláří. Při volbě cestování na vlastní pěst můžete využít hned několika možností. Buďto si můžete hledat pronájem apartmánů v Chorvatsku až na místě (což může být hlavně v hlavní sezóně dost stresující a ne vždy se Vám může podařit sehnat apartmán podle Vašeho přání) nebo si můžete pronajmout ubytování online. Dnes existuje hned několik velkých portálů s nabídkou ubytování v Chorvatsku.

Mezi největší patří agentura Adriatic, která nabízí na celém Chorvatské pobřeží více jak 8 000 apartmánů! To je už dostatečné číslo pro to, aby si našel své ubytování skutečně každý. Je jedno jestli toužíte po klidu nebo dáváte přednost rušnému nočnímu životu. Máte raději menší apartmán nebo chcete lenošit u bazénu. Z nabídky si vybere skutečně každý. Záleží tedy skutečně na každém z nás.

Pokud však dáváte přednost cestovním kancelářím, můžete využít nabídky více jak 200 prověřených CK a vybrat si nabídku, která Vám vyhovuje. V době od června do září můžete využívat skvělých nabídek – Last Minute Chorvatsko. Tehdy můžete získat slevy více jak 50% na zájezd a díky tomu ušetřit Vaše peníze.

 

Příbuzné články

Rubriky