Dubai – dovolená Vašich snů

Květen 19, 2010 | Rubrika: Cestování, Dovolená

Dubai představuje město rozkvětu a luxusu. Za posledních pár desítek let se toto město změnilo k nepoznání. Během krátké doby zde vyrostlo hned několik desítek mrakodrapů a luxusních hotelů světové kvality. Dnes se může Dubai chlubit také nejvyšší budovou světa. Pro našince je největším lákadlem Dubai samotná – krásné pláže, luxusní hotely, luxusní služby, široká nabídka nakupování a mnoho dalšího. Dovolená v Dubaii není drahá záležitost. Dnes se dají zájezdy pořídit již okolo 10-15 tisíc korun.

V Dubaii nalezneme skutečně nejluxusnější hotely světa. Každý hotel nabízí jedinečnou atmosféru a design. Snahou všech těchto hotelů je představit zdejší kulturu, jak v designu pokojů, tak zároveň v jídle. Vychutnejte si proto originální vůni orientu a ochutnejte zdejší speciality. Poté se můžete jíž vykoupat na zdejší mnoha kilometrové pláže nebo navštívit uměle vytvořené ostrovy do podoby palmy. Dubai chce být prostě jedničkou v oblasti luxusu a nabídky hotelových komplexů a apartmánů.

dubai dovolená

V Dubaii nalezneme také sportovní vyžití, které by jste jinde jen těžko hledali. Například krytou sjezdovku přímo v nákupním centru! Nebo luxusní golfová hřiště hned v blízkosti města. Velbloudí závody, projížďky luxusními automobily, potápění a mnoho dalšího. Ženy především ocení nákupy a nakupování. Mnoho druhů zboží je zde mnohem levnějších než v Evropě (především zlato a klenoty). Také elektronika je zde mnohem levnější než v ČR.

Pokud uvažujete nad návštěvou Spojených Arabských Emirátů, využijte nabídky Dubai last minute (zájezdy) a ušetřete několik tisíc korun. Dnes není již problém sehnat luxusní dovolenou v Dubaii již za 20 tisíc korun. Prožijte dovolenou snů v okolí nejrychleji rostoucího města a luxusu na východě. Navštivte Dubai (dovolená) a odvezte si nezapomenutelné vzpomínky, které Vám zůstanou na celý život.

 

Příbuzné články

Rubriky