Last Minute dovolená (levně)

Květen 18, 2010 | Rubrika: Cestování, Dovolená

levná dovolená

Pomalu ale jistě se nám blíží léto a s tím spojená letní dovolená. Každý z nás dává přednost jinému stylu prázdnin. Někteří raději volí tuzemskou dovolenou, jiní dávají přednost cizině a dovolené u moře. Při nákupu jakékoliv dovolené se dá však ušetřit i několik tisíc korun a to především díky tomu, že můžete zakoupit dovolenou last minute (tedy dovolenou na poslední chvíli). Právě díky tomuto lze pořídit relativně drahou dovolenou za skvělé peníze.

Jestli-že chcete ušetřit Vaše peníze, máme pro Vás hned několik rad. Tou první je dopředu si rozmyslet především datum odjezdu a délku trvání zájezdů. Někteří lidé mají letní dovolenou přesně danou zaměstnavatelem. Jiní si mohou dovolenou volit flexibilně (to je mnohem snadnější cesta). Nejlevnější zájezdy a dovolená last minute (levně) bývá jen pár dní před samotným odjezdem. Proto je vhodné mít nachystané věci na cestu a sledovat jen nabídky CK.

dovolená levně

Další dobrou radou je, že je dobré znát cíl dovolené. Nemusíte mít vybrané jen jedno místo. Vyberte si předem například 3-4 místa a země, které by jste chtěli navštívit. Dopředu si zjistěte informace o jednotlivých střediscích. Každému z nás vyhovuje něco jiného. Jakmile však máte vybraná 3 místa, naleznete opět levnější zájezdy, než kdyby jste chtěli navštívit jen jedno dané místo.

Mnohem větší slevy na last minute se poskytují u předsezóních zájezdů. Tedy pokud nepotřebujete striktně cestovat na dovolenou v hlavní sezónu, zvolte raději vedlejší. Tímto opět můžete ušetřit několik tisíc korun. Jen pro příklad – dovolená last minute (Chorvatsko) se dá pořídit již za cenu pod 3 tisíce korun (na osobu/týden, ubytování v kempu, včetně dopravy a polopenze!). Za tyto peníze jen těžko seženete dovolenou v ČR. Proto sledujte nabídky CK a vybírejte dovolenou podle svých představ. Dovolená musí uspokojit hlavně Vás.

 

Příbuzné články

Rubriky