Letovisko Makarska ve střední Dalmácii

Březen 20, 2013 | Rubrika: Cestování, Dovolená

Makarska - dovolená a pronájem apartmánů

Jedním z nejvyhledávanějších letovisek na celém chorvatském pobřeží je Makarska. Toto město dalo stejnojmenný název pro celou oblast nacházející se mezi Splitem a Gradacem. Toto místo je známo pod názvem Makarská riviéra. Letovisko Makarska je velmi živým městem a především v letních měsících je letovisko doslova plné turistů. V Makarske najdete širokou nabídku apartmánů k rezervaci.

Kvalitní služby v hotelech na Makarske

Letovisko Makarska poskytuje širokou nabídku velmi kvalitních služeb. Najdete zde hned několik významných chorvatských hotelů, které navštěvují každoročně tisíce turistů. V Makarské se nachází velmi luxusní hotely jako hotely pro méně náročné dovolenkáře. V letovisku se nachází také několik penzionů a v blízkosti je také několik kempů. Nabídka ubytování je v letovisku velmi široká.

Makarska - apartmány, ubytování v soukromí

Makarska apartmány a zajímavosti

Makarska nabízí stovky apartmánů k pronajmutí. Od levných apartmánů až po pronájem velmi luxusních apartmánů. Makarska má skutečně co nabídnout. Krásná je procházka jak po promenádě okolo přístavu nebo na druhou stranu okolo hotelových komplexů. Pro milovníky přírody je vhodnější procházka na místní poloostrov, odkud jsou krásné výhledy na moře a okolí. Na vrcholku poloostrava se nachází krásný kostelík. Návštěvou letoviska Makarska určitě neprohloupíte.

 

Příbuzné články

Rubriky