Moderní webové stránky (www levně)

Únor 22, 2011 | Rubrika: Služby

WWW stránky levně

V dnešní době je firemní prezentace na internetu velmi důležitá. Dnes více jak 60% lidí hledá informace a kontakty na firmy přávě prostřednictvím internetu. Moderní internetové stránky jsou proto velmi dobrým informačním kanálem nejen pro Vaše zákazníky. Díky novým www stránkám můžete získat mnoho nových zákazníků a budovat image Vaší firmy. Kvalitní prezentace na internetu může ovlivnit kladně rozhodováníVašich budoucích zákazníků. Proto není radno prezentaci (www stránky) podceňovat.

Dnes nemusíte za kvalitní a moderní www stránky s vlastním redakčním systémem platit několik desítek tisíc korun. Profesiónální webové stránky lze vytvořit v cenové relaci od 8 tisíc korun. Za tuto cenu můžete získatu skutečně moderní www stránky se všemy moderními prvky. Na druhou stranu, nic se nesmí přehánět. Proto se soustředíme na střídmý design firemních stránek, který je vždy tvořen na míru zakazníka. Vždy dáváme důraz na přehlednost a lehkou použitelnost pro všechny věkové skupiny uživatelů.

Moderní www stránky

Vlastní redakční systém stránek

Vlastní redakční systém Vám zaručí ušetření peněz za aktualizaci stránek. Tu si můžete pohodlně a rychle provádět sami bez kontaktování tvůrce webových stránek. Redakční systém má podobné vlastnosti jako MS Word a je tedy velice jednoduchý na ovládání a naučení. Jednoduše, snadno a rychle můžete získat nové www stránky za skvělou cenu. V té je samozřejmně zahrnuta také následná technický podpora z velké části zdarma (žádné skryté poplatky).

Není nutné investovat do webových stránek a projektů desetitisíce (někdy i statisíce). Kvalitní a velké projekty se dají vytvořit i za příznivé ceny pro malé a střední firmy. Využíjte této nabídky a získejte moderní www stránky levně během pár dní.

 

Příbuzné články

Rubriky