Obaly a pouzdra na mobily (HTC, iPhone…)

Únor 26, 2011 | Rubrika: Dárky, Eshopy, Služby

Kvalitnishop.cz - obaly, pouzdra, mobily

Každému z  nás se dříve nebo později stane, že některým způsobem poškodí svůj mobilní telefon. Pokud se tak už stane, není to pro majitele mobilního telefonu nic příjemného. Menší poškození (poškrábání, zašpinění apod.) zas až tak nevadí. Menší oděrky nemají vliv na funkce telefonu. Pokud Vám však upadne mobilní telefon na zem a poškodí se mu kryt (přední, zadní část, klávesnice, displej), může mít tato událost za následek nefunkčnost některých funkcí.

Pokud se Vám takováto událost stane, je vhodné vyhledat nový kryt na mobilní telefon, který nahradí starý poškozený (poškrábaný). Dnes můžete pořídit nové kryty na mobily levně a za velice příznivé ceny.

silikonove-obaly-telefony-levne

Nejlepší ochrana mobilní telefonu je prevence

Pakliže chce poškození mobilního telefonu předejít, je vhodné mít svůj přístroj chráněný. To lze hned několika způsoby. Nejednoduší je pořídit si k telefonu vhodný obal. Obaly na mobilní telefony jsou v dnešní době levné a je jich široká nabídka. Velice populární se staly v poslední době tzv. silikonové obaly, které jsou vhodné pro „moderní chytré“ telefony. Poskytují telefonu ochranu a přitom nikterak nebrání v jeho ovládání (přes displej). Dívky a ženy pak ocení tzv. sametové obaly pro telefony, které jsou velice příjemné na dotek a jsou módním doplňkem, který by měla každá žena mít.

sametove-obaly-na-mobily

Snažte se předcházet poškození Vašeho mobilního telefonu. Obal nebo pouzdro pro mobilní telefon pořídíte za pár desítek korun. Oprava mobilního telefonu stojí několik set až několik tisíc korun. Neriskujte zbytečně své peníze. Kvalitní obaly na mobily již od 99,-Kč.

 

Příbuzné články

Rubriky