Online hra Mahjong Connect

Leden 16, 2014 | Rubrika: Online hry, Zábava

Online Mahjong Connect 2

Jste milovníky online her a rádi si v práci na chvíli odpočinete od PC? Na světě jsou miliony lidí, kteří propadli online hře Mahjong. Jedná se o starodávnou hru v novodobém podání. Základem jsou vždy odlišné kostky s různými motivy, kde jsou vždy min. 2 kostky stejné. Ty je nutné vyrušit a pokračovat dále ve hře. Nejnovější online verze hry má název Mahjong Connect. Jedná se o další obdobu této oblíbené hry.

Zpracování této hry je velice pěkné a hra je snadno hratelná. Mahjong Connect patří dnes k nejoblíbenějším verzím hry Mahjong. Hru je na internetu možné hrát zdarma a stačí vám k tomu jen připojení k internetu. Navíc dnes existují verze hry, které mají v sobě integrované žebříčky. Pro hlavní srovnání se využívá čas, za který hru dohrajete (odstraníte z hrací plochy postupně všechny hrací kostky).

Hraní her Mahjong zdarma

Pokud tedy máte chvilinku času a máte rádi logické hry, zvolte si Mahjong Connect. U hry strávíte krásné chvilky. Vyzkoušejte například server, který je přímo zaměřen na Mahjong hry – server se jmenuje http://mahjongonline.cz. Na stránkách najdeš hned několik druhů této oblíbené hry. Od snadnějších a jednodušších až po hry vhodné pro pokročilé hráče.

Online hry Mahjong zdarma

 

Příbuzné články

Rubriky