Ratanový nábytek – výprodej

Červen 8, 2010 | Rubrika: Nábytek, Zahrada

ratan nábytek

K létu patří lenošení na zahradě s přáteli. Abychom si toto lenošení mohli ještě více užívat, je dobré využívat zahradní nábytek. Jeden z materiálů, který se pro takovýto zahradní nábytek využívá je ratan. Ratanový nábytek (nejen ten zahradní) má velice dlouhou historii. V Evropě doznal ratanový nábytek svého rozmachu již na přelomu 18. a 19. století. Tehdy se jednalo o velice vzácný kus nábytku, který si mohli dovolit jen ti nejbohatší.

Ratanový nábytek okouzlí téměř všechny generace. Jedná se o přírodní materiál, který propůjčí Vaší zahradě nádech orientu a dalekých cest. Mezi nejžádanější nábytek z ratanu dnes patří zahradní sestavy nábytku a jednotlivé solitery v podobě křesel, houpaček, lavic. Ratan jako materiál nalezneme také hojně v koupelnách a ložnicích. Velice populární jsou nejrůznější komody a skřínky vyrobené z ratanu. Ratanový nábytek může mít nejrůznější barevné odstíny. Od přírodní barvy, přes černou a bílou, až po nejrůznější odstíny exotických dřevin.

výprodej

Zahradní ratanový nábytek (výprodej nábytku) je velice populární. Jako jeden z mála exotických materiálů poskytuje velice příznivou pořizovací cenu. Základní sestavy z ratanového nábytku lze pořídit již okolo 4 až 5 tisíc korun za celou sestavu. I díky tomu se s ratanem setkáme v mnoha českých zahradách. Velkým přínosem je také nízká váha a s tím spojená manipulace.

Dnes jsou velice populární sedací soupravy z ratanu, které jsou mohutné a poskytují velice příjemné posezení. Pořiďte si ratanový nábytek (výprodej) a užívejte si krásného léta spolu s Vašimi přáteli.

 

Příbuzné články

Rubriky