Vichy kosmetika (Normaderm, Dercos)

Září 14, 2010 | Rubrika: Eshopy, Kosmetika

dercos, normaderm

Firma Vichy patří k nejznámějším značkám kosmetiky po celém světě. Historie kosmetiky Vichy se datuje k roku 1931, kdy kosmetolog Georges Guerin pobýval ve stejnojmenném městečku Vichy. Toto městečko dalo vzniknout právě názvu firmy, která patří ke špičkám ve svém oboru. Výrobky Vichy jsou výjímečné svým složením a účinky.

Každý kosmetický přípravek firmy Vichy prochází důkladným vývojem. Proto se jedná o kvalitní kosmetické přípravky. Mezi nejžádanější přípravky patří například Vichy – Normaderm (řada určená pro čištění pleti), Vichy – Dercos (šampony určené pro všechny druhy vlasů, které byly vyvíjeny po mnoho let), PURETE THERMALE (krémy na pleť) nebo například Lipocure (krémy proti celulitidě). Právě šampony patří mezi nejvyhledávanější. Jedná se o dermatologicky testované šampony, které jsou antialergení a poskytují pokožce klid a dostatečnou péči.

kosmetika normaderm

Veškeré přípravky kosmetiky Vichy obsahují blahodárnou pramenitou vodu Vichy. Ta obsahuje velký nespočet minerální látek a stopových prvků. Právě díky této pramenité vodě je kosmetika Vichy tak oceňována po celém světě. Vichy výrobky můžete zakoupit v kamenných lékárnách nebo v internetových obchodech. Využijte slevových akcí a můžete tak zakoupit Vichy kosmetiku za skvělé ceny. Například Vichy Normaderm je nyní ve slevě za skvělou cenu.

 

Příbuzné články

Rubriky